درباره آژانس بهینه مارکتینگ

برای رشد کسب‌و‌کارتان با شما تیم می‌شویم!

همکاری آسان
طبق برنامه دقیق
متمرکز بر نتیجه
تیم متخصصین مارکتینگ شما را تکمیل می‌کنیم

تیم دیجیتال مارکتینگبرای موفقیت کسب‌و‌کارتان در بازار آنلاین باید مارکتینگ را به شکلی اصولی و حرفه‌ای انجام دهید. در این راستا نیاز به متخصصین مارکتینگ در حوزه‌های استراتژی دیجیتال، وب، تحقیقات بازار، محتوا، سئو، شبکه‌های اجتماعی، کمپین دیجیتال و غیره دارید.

پرواضح است جذب، آموزش و نگهداشت این متخصصین زمانبر و پرهزینه است و عموما کسب‌و‌کارهای کوچک و متوسط تیم کاملی از این متخصصین ندارند. ما برای حل این مشکل در کنارتان هستیم و جاهای خالی تیم‌تان را تکمیل می‌کنیم!

مشاور، راهبر و مجری مارکتینگ شما هستیم

تیم دیجیتال مارکتینگدر فاز مشاوره، ابتدا وضعیت مارکتینگ کسب‌و‌کارتان را بررسی و آنالیز می‌کنیم و سپس برای کسب سهم بازار بیشتر استراتژی دیجیتال مارکتینگ و مارکتینگ پلن مناسب طراحی می‌شود.

در فاز اجرا و بهینه‌سازی نیز تیمی از متخصصین ما و شما تشکیل شده تا کار با استفاده از حداکثر ظرفیت داخلی مجموعه شما و تکمیل آن توسط ما پبش برود. سرپرست مارکتینگ شما و مدیر پروژه ما رهبری این متخصصین را برعهده خواهند داشت تا کار یکپارچه و بهینه پیش برود. 

داستان بهینه مارکتینگ از کجا شروع شد؟

از زبان مهرداد نوری، بنیانگذار آژانس
mehrdadnoori min 1 -

سال 89 که اولین شرکت طراحی وب سایتم رو راه اندازی کردم و رسما وارد فضای کسب‌و‌کار آنلاین شدم، اصلا فکرش رو هم نمی‌کردم که دنیای کسب‌و‌کارهای آنلاین اینقدر پیچیده و پررقابت شود! آن زمان با صرف زمانی کوتاه با تکنیک‌های نسبتا ساده سئو می‌توانستیم در گوگل رتبه خوب گرفته و مشتری جذب کنیم. اما طی این سال ها کار پیچیده‌تر و رقابت خیلی جدی‌تر شده است. رقابتی که برای موفقیت در اون نیاز به یادگیری و اجرای حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ است.

احساس نیاز به راه اندازی این آژانس از جایی در ذهنم پررنگ شد که مدیریت بازاریابی آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان رو به عهده گرفتم و همزمان تدریس رو در این آکادمی شروع کردم. من در این چند سال با چند هزار دانشجوی دیجیتال مارکتینگ که عموما از سوی کسب‌و‌کارهای پیشرو آمده بودند، ارتباط داشتم و با مشکلات و چالش‌هاشون در اجرای دیجیتال مارکتینگ آشنا شدم.

مهترین مشکل در اجرای حرفه‌ای و پربازده دیجیتال مارکتینگ نیاز به حضور تیمی از متخصصین حوزه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ در یک بیزینس بود. چرا که این همه دانش و تجربه عملا در یک نفر قابل جمع شدن نیست و زمان آن فرد هم پاسخگوی اجرای تمام موارد مورد نیاز نیست!

جذب، استخدام و آموزش این تعداد نیرو بسیار زمانبر و پرهزینه است. از سمت دیگر هر یک از امور تخصصی دیجیتال مارکتینگ در کسب‌و‌کار کوچک و متوسط، عملا زمان کاری یک متخصص آن را در ماه پر نمی‌کند که بتوان او را استخدام کرد. پس عملا مقرون به صرفه هم نیست. در نتیجه عموم کسب‌و‌کارها به دنبال استخدام تعداد محدودی دیجیتال مارکتر هستند که همه کارهای مورد نیاز را انجام دهند! خب در این رقابت وحشتناک بازار آنلاین عملا این مدلی جلو رفتن هم چندان نتیجه بخش نیست!

برای حل این مشکل بزرگ، آژانس بهینه مارکتینگ پایه‌گذاری شد تا با اختصاص زمان متخصصین آژانس به انجام امور تخصصی دیجیتال مارکتینگ شرکت‌ها، فرایند مارکتینگ آنها تکمیل و بهینه شود.

رویکرد ما در مارکتینگ چگونه است؟

تمایل داریم با شرکت‌هایی کار می‌کنیم که رویکرد مشترکی داشته باشیم
7 بخش بازاریابی

مارکتینگ فقط تبلیغات نیست!

در صورتی که بخواهیم برای کسب‌و‌کار شما تبلیغات اثربخش و پربازده‌ای داشته باشیم، نیاز است نیم نگاهی به موارد وابسته و تاثیرگذار همچون محصول، قیمت، سایت یا اپلیکیشن، فرایندها، نحوه تعاملات پرسنل با مشتریان و برندینگ نیز داشته باشیم. اگر در این موارد مشکلی وجود داشته باشد، تاثیر جدی در بازدهی تبلیغات شما دارد و ممکن است بودجه شما به هدر برود! از این رو در صورت نیاز با هفمکری هم تغییراتی جزئی در این موارد نیز ایجاد خواهیم کرد تا بتوانیم به بالاترین نرخ بازگشت سرمایه (ROI) دست یابیم.

ماموریت اصلی ما در بهینه مارکتینگ این است که شما از هر ریالی که بابت تبلیغات هزینه می‌کنید، بیشترین سود ممکن را بدست آورید. پرواضح است برای تحقق این مهم باید نگاهی جامع و یکپارچه به بازاریابی داشته باشیم.

معجزه بهینه‌سازی با آنالیز تدریجی داده‌ها

برترین مزیت دیجیتال مارکتینگ نسبت به مارکتینگ سنتی، قابلیت اندازه‌گیری نتایج تبلیغات است. چیزی که به ما قدرت آنالیز و بهینه‌سازی پیاپی را در جهت افزایش بازدهی تبلیغات می‌دهد. در واقع ما در بهینه مارکتینگ پیروان مکتب بازاریابی داده محور هستیم و هر تصمیمی را دقیقا براساس آنالیز داده‌ها می‌گیریم.

در فرایند کاری ما سطوح مختلفی از بهینه‌سازی درنظر گرفته شده است که یکی پس از دیگری در طول زمان اجرا می‌شوند. به این ترتیب خیال شما از بابت کسب بهترین نتیجه در بلندمدت راحت خواهد بود.

 

دیجیتال آنالیتیکس
اتحاد واحد بازاریابی و واحد فروش

اتحاد واحدهای بازاریابی و فروش

فعالیت‌های بازاریابی زمانی می‌تواند بسیار اثربخش و پربازده باشد که در هماهنگی، تعامل و همکاری مشترک با واحد فروش انجام شود. چرا که در مسیر سفر مشتری ما مخاطب را از مرحله غریبه تا مرحله خرید جلو برده و سپس واحد فروش وارد کار می شود و خرید را نهایی می‌کند. در ادامه ما مشتری را به سمت خریدهای مجدد و تبدیل شدن به مدافع برند هدایت می‌کنیم.

پرواضح است که در صورت عدم انجام صحیح مرحله فروش توسط واحد فروش، کل کار بی نتیجه خواهد ماند. از این رو در کسب‌و‌کارهایی که این دو واجد مجزا از هم فعالیت دارند، ابتدا نیاز به ایجاد یک هماهنگی و برنامه مشترک است و سپس در طی کار نیز مداوم نیاز به تبادل اطلاعات بین دو واحد است. ما در مسیر تحقق این اتحاد کلیدی همراهی‌تان می‌کنیم.

اسکرول به بالا

20 دقیقه مشاوره رایگان تلفنی بگیرید!

مشاوره دیجیتال مارکتینگ بگیرید و کسب‌و‌کار خود را رشد دهید